VIIMSI 100  PIDU

LAULU- JA TANTSUPÄEVA ESINEJAD 8. JUUNI

Kollektiivi nimi   Katusorganisatsioon Juhendaja
Segakoor VIIMSI Viimsi Huvikeskus Vaike Sarn
ViiKerKoor (Viimsi Kergemuusikakoor) Viimsi Huvikeskus Indrek Umberg
Viimsi Püha Jaakobi koguduse kammerkoor EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus Andrus Kalvet
Viimsi Kooli Vilistlaskoor Viimsi Kool Andrus Kalvet
Viimsi Gümnaasiumi segakoor Viimsi Gümnaasium Mariann Nirk
Viimsi Kooli lastekoor Viimsi Kool Kätlin Puhmaste
Viimsi Kooli Mudilaskoor Viimsi Kool Rines Takel
Viimsi Kooli 1.klasside koor Viimsi Kool Rines Takel
Haabneeme Kooli lastekoor Haabneeme Kool Age Toomsalu
Haabneeme Kooli mudilaskoor Haabneeme Kool Kati Põder
Haabneeme Kooli 1. klasside koor Haabneeme Kool Kati Põder
Püünsi kooli mudilaskoor Püünsi kool Meryt Pastak
Randvere Kooli mudilaskoor Randvere Kool Kerlin Takk
Rahvatantsurühm "Valla-alune" MTÜ Viimsi Huvikeskus Heli Tohver
Rahvatantsurühm "Viimsi Sõberid" Viimsi kool Margit Praks
Viimsi Gümnaasiumi rahvatantsurühm Viimsi Gümnaasium Maido Saar
Püünsi Kooli 1.-2.klassi rahvatantsurühm Püünsi kool Hele Pomerants
Püünsi kooli 2.-3.klassi rahvatantsurühm Püünsi kool Hele Pomerants
Püünsi kooli 7.-9.klassi rahvatantsurühm Püünsi kool Hele Pomerants
Haabneeme Kooli 2. tantsurühm Haabneeme Kool Maido Saar
Haabneeme kooli 1.tantsurühm Haabneeme Kool Maido Saar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 6 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 5 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" lasterühm 4 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" vilistlasrühm 1 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" vilistlasrühm 2 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" naisrühm 1 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Randvere Kooli Rahvatantsuselts "Pääsuke" naisrühm 2 Rahvatantsuselts "Pääsuke" Anli Soosaar
Rahvatantsuselts "Pääsuke" segarühm Rahvatantsuselts "Pääsuke" Allar Valge
Rahvatantsuselts "Pääsuke" naisrühm Pühalepa Rahvatantsuselts "Pääsuke" Rauno Zubko
Rahvatantsuselts "Pääsuke" naisrühm Kihelkonna Rahvatantsuselts "Pääsuke" Allar Valge
Viimsi Kooli naisrahvatantsurühm "Nõõps" Viimsi Kool Agne Kurrikoff-Herman
Tantsuansambel "Sõprus" naisrühm Viimsi Kool Agne Kurrikoff-Herman
Viimsi Keskkooli segarahvatantsurühm "SÕPRUS" Viimsi Kool Agne Kurrikoff-Herman
Viimsi Kooli 3.-4 klasside rahvatantsurühm Viimsi Kool Agne Kurrikoff-Herman
Seenioride tantsurühm “Kobarake” Viims Päevakeskus Ivi Talimäe
Seenioride tantsurühm "Tutitriinud" Viimsi Päevakeskus Eve Jänes
Viimsi õpetajate rahvatantsurühm "Õõps" Maido Saar
Tantsuansambel "Sõprus" C segarühm Agne Kurrikoff-Herman
Rahvatantsuansmabel "Lee" Hele Pomerants
Randvere Pasunakoor MTÜ Viimsi Huvikeskus Kristjan Jurss
Viimsi Muusikakooli Puhkpilliorkester Viimsi Muusikakool Ott Kask
Viimsi Muusikakooli keelpilliorkester Viimsi Muusikakool Glaire Helilaid-Ruben
Viimsi Muusikakooli kandlemängijad Viimsi Muusikakool Laura Lindpere
Viimsi Huvikeskuse rahvamuusika kapell MTÜ Viimsi Huvikeskus Kalle Erm
Rahvamuusikaansambel "Pirita" MTÜ Viimsi Huvikeskus August Sarrap