VIIMSI 100  PIDU

LAULU- JA TANTSUPÄEVA KAVA 8. JUUNI 2019
VAATA KA VABA LAVA KAVA 7. JUUNI 2019

KELL 8.00 - 14.00 Lava proovid

KELL 15.00 RONGKÄIK  

Rongkäigu algus Viimsi Põhjakonna trepi juures. Rongkäik kulgeb mööda Veere teed, Randvere teed, Pargi teed peopaigani Viimsi mõisa pargis

KELL 15.30 PIDULIK KONTSERT

Viimsi Mõisa pargi 

KAVA

Koorid ja orkestrid

F. Pacius, J. V. Jannsen „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“

dirigent Indrek Umberg 

Mudilaskoorid

R. Päts/ Eesti rhl/ sdn R.E. Maimets "Rõõmu laul"

dirigent Kati Põder

 

H. - M. Arder/ O. Saar "Naerulohkudega maailm"

dirigent Mari-liis Rahumets

 

1. klasside koorid ja mudilaskoorid

O. Ehala/J.Viiding „Buratino laul“

dirigent Aarne Saluveer

 

1. - 2. klasside rahvatantsurühmad

„Savikoja venelane“ seadnud H. Pomerants, Eesti rahvaviis

 

5. - 6.klasside rahvatantsurühmad

„Raabiku“ seadnud A. Kurrikoff-Herman, Eesti rahvaviis

 

Lastekoorid

S.J. Leppik/ Kihnu rhl/ sdn K. Hunt “Maarja kuld”

dirigent Age Toomsalu

 

2. - 3. klasside rahvatantsurühmad

"Plaks ja pliks" H.-M. Reimann/traditsionaal/Leelo Tungal

"Üks, kaks, kolm" seadnud H. Aassalu/rahvamuusika

 

Rahvapillid ja keelpillid

Eesti rahvaviis "Võru polka"

 

Seeniorite tantsurühmad

“Kõige parem polka” J. Borg, J.Vainio/H.Karmo

 

6. - 8. klasside rahvatantsurühmad

"Marupolka" S. ja O. Valgemäe/rahvamuusika

"Metsavägi" H. Reimand/rahvamuusika seade

 

Segakoorid

K.Voorand/T.Soomets "Ära mind lahti lase"

dirigent Mariann Nirk

 

Segarahvatantsurühmad

"Kalamees" M.Orav/eesti rahvaviis

 

Segakoorid

M.Härma/K.F.Karlson „Tuljak“

dirigent Vaike Sarn

 

Naisrahvatantsurühmad

„Oti rattad“ M.Udras/ eesti rahvaviis

 

Puhkpilliorkester

R.Jõgi "Sinule Eesti!"

Dirigent Ott Kask

 

Ühistants

„Oma õnne sepad“ M.Agu/U.Naissoo/P.E.Rummo

 

Ühendkoor

T.Mägi/seade T. Kõrvits, "Ilus oled isamaa"

dirigent Andrus Kalvet

 

Noorte segarahvatantsurühmad

"Pihlapuu" M.Saar/U.Alender

 

Koorid, orkestrid, rahvatantsurühmad

G.Kriik/O.Arder/J.Leesment/K.Niglasson “Viimsi valss”

 

VIIMSI LAULU- JA TANTSUPEO PROGRAMMI ORIENTEERUV LÕPP 18.00 

KELL 19.00 - 21.00 IVO LINNA ja ansambel SUPERNOVA